school and education

Sekretariat

58 625 44 68 

Rekrutacja

782134155 

V Liceum Ogólnokształcące im. Płk. Stanisława Dąbka w Gdyni                                                                               

Prudenter et cum Honore

Konsultacje nauczycieli

Spotkanie należy umówić z nauczycielem przez edziennik Librus.

 

 

TERMIN    GODZINA DOSTĘPNOŚCI

ANTOSZKIEWICZ-BAJC

Agnieszka

 Wtorek 6:45-7:45

ARCHACKI

Mateusz

 Środa 6:45-7:45

BALA

Maria

 Poniedziałek 9:30-10:00

BATKO

Aneta

 Środa 13:00-14:00

DĄBROWSKA-SAMASZKO

Joanna

 Piątek 11:15- 12:15

DOROSIŃSKA

Julita

 Czwartek 7:30-8:30

DUNST

Dorota

 Wtorek 11:15-12:15

DWORAKOWSKA

Monika

 Poniedziałek 11:20 – 12:20

HEIMRATH

Agnieszka

 Wtorek 9:30 – 10:00

JASZCZYK

Hanna

 Wtorek 13:45-14:45

JASKÓRZYŃSKA

Monika

 Wtorek 15:00-16:00

KONTNA

Alicja

 Poniedziałek 8:30-9:20

KOSTUCH

Alicja

 Wtorek 10:30

KOZŁOWSKA

Anna

 Wtorek 6:45-7:45

KRAJEWSKA

Wiesława

 Poniedziałek 10:15-11:00 co 2 tyg

KRÓL

Monika

 Środa 11:30- 12:30

KULPA

Urszula

 Środa 11:30- 12:30

KURPIEL

Wiktor

 Wtorek 9:20-10:20

LEPPER

Szymon

 Wtorek 12:15-13:15

ŁAPA

Aleksandra

 Środa 11:15-12:15

NAPOLSKI

Wojciech

 Poniedziałek 13:10-14:10

NAWROCKA

Alicja

 Środa 10:25- 11:25

NIEZGODA

Izabela

 Poniedziałek 9:20-10:20

OLESIEJUK

Stanisław

 Wtorek 8:35-9:25

PIĘCZYKOWSKA

Maria

 Piątek 13:00-14:00

PŁONKA

Izabela

 Wtorek 6:45-7:45

POŁUJAN

Katarzyna

 Wtorek 9:30 -10:15 co 2 tyg

POPIELARCZYK

Joanna

 Czwartek 11:15- 12:15

PRACOŃ

Maciej

 Środa 9:00 -10:00

PRZYRADSKA

Beata

 Środa 11:30-12:30

REJMENT

Aneta

 Poniedziałek 12:25-13:25

SANCHEZ CAMPO

Małgorzata

 Środa 11:10- 12:10

STACHOWIAK

Janusz

 Wtorek 7:15-7:45

SUSKA

Arkadiusz

 Wtorek 10:25-10:55

SZULBORSKA

Edyta

 Wtorek 11:30-12:30

SZUMERA-GNYP

Dorota

 Poniedziałek 7:45 – 8:30

SZYMAŃSKI

Adrian

 Wtorek 8:35-9:30

ŚWIDERSKA

Zofia

 Czwartek 11:30-12:15

ŚWITOŃSKA-REMUS

Aleksandra

 Czwartek 11:00-12:15

TOJZA-DĄBROWSKA

Joanna

 Piątek 8:35- 9:15

TREDER

Monika

 Środa 6:45-7:45

WILKOWSKI

Piotr

 Wtorek 10:25- 10:25

ZANDER

ADRIANA

 Poniedziałek 11:15-12:15

ZESZUTEK

Katarzyna

 Piątek 11:15-12:15

ZIEMIAN

Ewelina

 Wtorek 10:25-11:25

ŻELEZIK

Katarzyna

 Piątek 6:45-7:45

ŻERO

Anna

 Piątek 13:00-14:00

Zadzwoń

58 625 44 68